Pákový zastřihovač větví Benson - Německá kvalita

1 399 Kč –57 %
6972 pakovy zastrihovac vetvi benson nemecka kvalita
1 399 Kč –57 % 599 Kč
Momentálně nedostupné

Teleskopické pákové nůžky Benson: kvalitní ocel, teleskopická konstrukce pro snadné skladování, ergonomický tvar pro pohodlnou manipulaci, velmi ostrá a odolná čepel, možnost otevírání jednou rukou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teleskopické pákové nůžky Benson jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí využít všechny výhody klasických nůžek, ale zároveň se jim nechce nosit velkou a těžkou sadu.

Nůžky jsou vyrobeny z kvalitní oceli a mají teleskopickou konstrukci, která je velmi pohodlná a umožňuje snadné skladování. Nůžky mají ergonomický tvar, což umožňuje pohodlnou manipulaci.

Jejich čepel je velmi ostrá a potažená teflonem, díky tomu je odolná proti opotřebení, což zaručuje dlouhou životnost. Navíc se nůžky mohou otevírat a zavírat jednou rukou, což je velmi užitečné při práci s těmito nástroji.

Teleskopické pákové nůžky se odlišují od běžných nůžek svou variabilitou a lehkostí. Díky pákovému převodu ustříhnou snadno i tlustější větve.

Díky své kompaktnosti se dají snadno přenášet a skladovat. Teleskopické nůžky jsou také dobré pro domácí údržbu, například pro stříhání větví stromů a údržbu živého plotu.

Teleskopické nůžky nejsou vhodné pro práci s tvrdými materiály, například s kovem nebo na stříhání kabelů.

Teleskopické nůžky jsou skvělým řešením pro ty, kteří potřebují lehký a variabilní nástroj pro práci ne zahradě. Jejich teleskopická konstrukce umožnuje snadné skladování a pouhé otevírání jednou rukou zvyšuje produktivitu.

Dobré prořezávání začíná u dobrých nástrojů, navzdory své variabilitě jsou teleskopické nůšky Benson stále odolné a spolehlivé.

A jak prořezávat stromy ? 

Dobře se podívejte, které větve nebo vršky odstraňujete. Struktura stromu nebo keře musí zůstat v rovnováze proto dřízněte větve zpět k jádru co nejdále, prořezávejte těsně nad místem, kde je mladý výhonek otočený ven. Tento výhonek dále poroste a proto struktura keře zůstane otevřená.
Odstraňte větve, které přerůstají přes sebe, nestříhejte během mrazu nebo před mrazem. Ideální doba na prořez je různá, liší se u stromů ovocných a s tromů okrasných. U okrasných stromů je ideální doba od března do konce dubna, u ovocných stromů až do konce sprna.

Klíčové vlastnosti:

  • prodloužení díky teleskopické rukojeti
  • Protiskluzové rukojeti
  • lehké a variabilní
  • pákový systém pro střihání větších větví o šířce až 5 cm
  • ostré a spolehlivé
  • použití jednou rukou
  • délka až 95 cm

Technické vlastnosti:

  • Materiál: ABS, ocel a teflon
  • délka: 95 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: