Zahradní dřevěný set Kory 1+1+4 pro 7 osob

Akce Novinka
12 790 Kč
Momentálně nedostupné

Zahradní dřevěná sestava Kory pro 7 osob z exotické dřeviny akácie se skládá ze rozkládacího oválného stolu Kory, který doplňují 4 polohovací židle a 1 lavice. Sestava je nenáročná na údržbu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sestavu tvoří zahradní dřevěný stůl Kory I., zahradní lavice Kory a 4 zahradní dřevěné polohovací židle Kory. Sestava je určená až pro 7 osob.

Zahradní dřevěný stůl Kory z akácie je velice vhodným řešením pro vaši zahradu. Stůl Kory nabízí praktickou možnost rozložení. Rozložením prodloužíte základní délku desky ze 150 cm na 200 cm. Dřevěná deska stolu v ideální výšce 75 cm s praktickým otvorem pro slunečník uprostřed.

Zahradní stůl doplňují polohovací a skládací židle Kory s područkami, které jsou rovněž vyrobeny z akáciového dřeva. Nosnost činí až 100 kg.

Zahradní lavice Kory z akáciového dřeva nabízí klasický design a kvalitní zpracování. Sedák o rozměrech 48 x 143 cm poskytne dostatek místa k sezení pro 3 osoby.

Akácie je trvanlivé a tvrdé dřevo z rychle rostoucích stromů původem z tropických lesů Východní Asie a Jižní Ameriky, odkud se dále rozšířilo i k nám. Jemná plamenná textura a olivově hnědé až šedohnědé odstíny s tmavšími pruhy dávají zahradním sestavám z akácie krásný teplý vzhled. Akáciové dřevo je nenáročné na údržbu. Odolává povětrnostním vlivům a vyznačuje se dlouhou životností.

Rozměry stolu: 90 cm x 150/200 cm x 75 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Rozměry židle: 69 cm x 57 cm x 104 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Rozměry lavice: 61 cm x 150 cm x 90 cm (Hloubka x Šířka x Výška)

Důležité vlastnosti

  • Polohovací a skládací židle, nosnost až 100 kg
  • Rozkládací stůl
  • Nenáročná údržba
  • Akáciové dřevo odolné vůči povětrnostním vlivům
  • Dlouhá životnost
  • Vhodná do interiéru i exteriéru

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahradní jídelní sety pro 6 osob
Barva: Hnědá
Materiál: Dřevo akácie
Počet osob: Pro 7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: